Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести# Постојат моменти во животот кога времето застанува за миг...Сеќавања вредни за радост и среќа за цел... #Блиц вести# Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска. #Блиц вести# Орото "Копачка" е бисер на Пијанечкиот фолклор. Од памтивек ова оро било кулминацијата на секој народен... #Блиц вести# Убавите спомени кај нас траат вечно.Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од... #Блиц вести# Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави.  За моментите кои траат Вечно, дарени од... #Блиц вести# #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

026936
ДенесДенес236
ВчераВчера36
Оваа неделаОваа недела272
Овој месецОвој месец978
ВкупноВкупно26936
Statistik created: 2018-05-22T16:31:24+03:00
Гости 21

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Сместување

Комфор, удобност и пријатен амбиент

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

SlikiHotel004 SlikiHotel005 SlikiHotel006

Хотел Македонија располага со 70 легла распоредени во 30 соби и апартмани. Собите се еднокреветни, двокреветни, трикреветни и апартмани.

Сите соби се опремени со:

  • Локална кабелска Телевизија со над 40 канали,
  • Мини бар (по барање),
  • Директна телефонска линија,
  • 24 часа бесплатна интернет конекција (wireless access покриеност),
  • собна услуга (кафе и пијалок)

SlikiHotel008 SlikiHotel009 SlikiHotel011 SlikiHotel012

SlikiHotel013 SlikiHotel016 SlikiHotel017 SlikiHotel018

SlikiHotel022 SlikiHotel023