Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести# Постојат моменти во животот кога времето застанува за миг...Сеќавања вредни за радост и среќа за цел... #Блиц вести# Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска. #Блиц вести# Орото "Копачка" е бисер на Пијанечкиот фолклор. Од памтивек ова оро било кулминацијата на секој народен... #Блиц вести# Убавите спомени кај нас траат вечно.Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од... #Блиц вести# Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави.  За моментите кои траат Вечно, дарени од... #Блиц вести# #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

026936
ДенесДенес236
ВчераВчера36
Оваа неделаОваа недела272
Овој месецОвој месец978
ВкупноВкупно26936
Statistik created: 2018-05-22T16:31:24+03:00
Гости 29

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Слаткара Ексанимо

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Slatkara4

Во Хотел Македонија се наоѓа најбрзата, најквалитетната, најефтината слаткара во Делчево, со изграден имиџ и докажана репутација на ваш доверлив сервис партнер.

Нашите услуги се наменети за вас. Ние едноставно постоиме за убедување на нашите ценети посетители и клиенти. Само помисла Ве дели од царството на вашата фантазија. Почувствувајте се дел од нашето семејство и исполнете ги своите очекувања. 

Прослава на родендени, крштевки, забави за вашите најмили, со беспрекорна услуга од наша страна. Почувствувајте го делот на магијата на срекни моменти кои ке останат засегогаш дел од вашите сеќавања. Овековечете ги вашите прослави во добро познатиот амбиент на традиција на квалитет и услуга.

Посетете не секој ден на добро познатата адреса во Хотел Македонија во центарот на Делчево.

Богатство на слатки задоволства преточени во колачи, торти, пијалоци, боза, лимонада. Започнете го денот со разноврсните првокласни кафе вкусови кои потекнуваат од најпознатите плантажи во светот. И сето тоа по симболични цени, лесно достапни за секого.

Она што за вас е потреба, за нас е аперитив.

Со капацитет за 50 лица внатре во нашата слаткара и тераса која традиционално е неодминливо место за нашите клиенти, Слаткара Ексанимо, ве очекува вас си вашите семејства, пријатели, деловни соработници, да бидете дел од богатството на слатки вкусови, во чаршиски амбиент, онаму каде што сите треба да бидат.

Резервации и контакт на нашите телефони: 075 321 398 и 075 321 397

Работиме секој ден од 10.00 до 22.00 часот

Контактирајте не и уверете се во нашата беспрекорна услуга.

Затоа што Вие тоа и го заслужувате.

 

Slatkara1 Slatkara2

Slatkara3 IMG_0006_resize

 

Slatkara5 Slatkara7

 

Slatkara8 Slatkara9

Slatkara10

Slatkara6