Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести# Постојат моменти во животот кога времето застанува за миг...Сеќавања вредни за радост и среќа за цел... #Блиц вести# Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска. #Блиц вести# Орото "Копачка" е бисер на Пијанечкиот фолклор. Од памтивек ова оро било кулминацијата на секој народен... #Блиц вести# Убавите спомени кај нас траат вечно.Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од... #Блиц вести# Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави.  За моментите кои траат Вечно, дарени од... #Блиц вести# #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

026936
ДенесДенес236
ВчераВчера36
Оваа неделаОваа недела272
Овој месецОвој месец978
ВкупноВкупно26936
Statistik created: 2018-05-22T16:31:24+03:00
Гости 26

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Цени на нашите услуги

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

За цените на нашите услуги можете да се информирате директно на нашиот телефон 00 389 33 410 288 или преку нашата e-mail адреса Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите .

Можности за плаќање:

  • Со кредитна картичка,
  • Со дебитна картичка,
  • По издадена профактура,
  • За поголеми резервации со фактура,
  • Во готово: во денари и во девизи