Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести# Постојат моменти во животот кога времето застанува за миг...Сеќавања вредни за радост и среќа за цел... #Блиц вести# Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска. #Блиц вести# Орото "Копачка" е бисер на Пијанечкиот фолклор. Од памтивек ова оро било кулминацијата на секој народен... #Блиц вести# Убавите спомени кај нас траат вечно.Прекрасна атмосфера од Велигденската средба на пензионерите од... #Блиц вести# Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави.  За моментите кои траат Вечно, дарени од... #Блиц вести# #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

026936
ДенесДенес236
ВчераВчера36
Оваа неделаОваа недела272
Овој месецОвој месец978
ВкупноВкупно26936
Statistik created: 2018-05-22T16:31:24+03:00
Гости 26

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Ресторан

Тапан и зурла во ресторанот на Хотел Македонија

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Така како што личи на вистинска Македонска свадба.

Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се договориме.

 

Бесконечна приказна на среќни и насмеани лица

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

svadba 01 4

Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме.

   

Модерен ентериер со најјразлични можности за визуелизација на Вашата совршена свадба

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци...

Така како што личи на свадбата од соништата...

   

Најубав дизајн на вашата свадба во нашиот раскошен ресторан

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост...

Нека Вашата свадба биде онаа што сте ја посакувале цел живот.

   

Среќни и долговечни: Кико и Атанаска

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Постојат моменти во животот кога времето застанува за миг...
Сеќавања вредни за радост и среќа за цел живот...
   

Галерија: Моменти за паметење-Свадбата на Кико и Атанаска

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Најубави честитки, многу среќа, љубов и успеси да ги следат во животот Кристијан и Атанаска.

   

Видео: Ништо без "Ситното"...

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Напишано од Super administrator

Thumbnail image

Орото "Копачка" е бисер на Пијанечкиот фолклор.

Од памтивек ова оро било кулминацијата на секој народен собир, на секоја семејна или општонародна прослава.

   

Страница 1 од 2