Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

031874
ДенесДенес20
ВчераВчера30
Оваа неделаОваа недела139
Овој месецОвој месец641
ВкупноВкупно31874
Statistik created: 2018-09-21T12:02:11+03:00
Гости 17

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Традиционално најдобрата локација за Вашата свадба или семејна прослава

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

hotel_restoran_01_2018_01_01

Најпрепознатливото место за Вашaта свадба и семејни прослави. 

За моментите кои траат Вечно, дарени од љубов и срце.

Во срцето на Делчево, каде што #љубовта останува да се живее за #навек. Вашата свадба од соништата е Ваш избор, но наша обврска.

Традицијата е на наша страна. 

Квалитетот на #услуга и прифатливите цени за #сечиј семеен #буџет исто така.

hotel_restoran_01_2018_01_05

Бидете дел од оваа раскошна #приказна.

Направете брза онлајн резервација, во термини по Ваша мерка.

Побарајте не' на нашите познати телефони дадени на сл. графички приказ

visit_cart_1
Ве очекуваме.