Хотел Македонија како единствен регистриран капацитет за сместувачка дејност во градот, располага со... #Блиц вести# Хотел Македонија Делчево врз основа на својата регистрирана хотелиерска сместувачка дејност има... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Бескрајно море од хармонија и убавина. За спомените кои траат вечно. #Блиц вести# Ако на Вашата свадба Ви е потребен конфор и впечатливост... Со беспрекорна услуга и најубаво аранжирани... #Блиц вести# Ова се спомени вредни за паметење. Секаде каде одите, понесете дел од Македонската традиција и убаво... #Блиц вести# Така како што личи на вистинска Македонска свадба. Резервирајте го Вашиот термин и посетете не да се... #Блиц вести# Оваа приказна на среќни лица и неизмерна љубов продолжуваме да ја раскажуваме. #Блиц вести# Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци... Така како што личи на свадбата од соништата... #Блиц вести# Разиграно море од цвеќиња, музика донесена од радост, свеченост родена од светост... Нека Вашата свадба биде... #Блиц вести#

Преведи сајт

Статистика на посети

033729
ДенесДенес77
ВчераВчера29
Оваа неделаОваа недела77
Овој месецОвој месец454
ВкупноВкупно33729
Statistik created: 2018-11-12T14:40:42+02:00
Гости 14

Наша анкета

Дали сте задоволни од квалитетот на нашите услуги?

Резултати

Модерен ентериер со најјразлични можности за визуелизација на Вашата совршена свадба

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

Thumbnail image

Многу насмеани лица, среќа, веселба, песни, ора и чочеци...

Така како што личи на свадбата од соништата...

Овој подиум со децении е традиционално-најдоброто место за Вашата најубава прослава-свадба.

Сега со модерен изглед, осветлување по желба, и декор кој што Вие сами ќе го изберете.

Контактирајте не и направете ја Вашата брза резервација...